Strona korzysta z plików cookie zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję.

Komunikat nr 2 z Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w pływaniu
2015-03-12 08:25:03, POEKSiT Człuchów

Dnia 10.03.2015 r. na Basenie Powiatowej Bursy Szkolnej w Człuchowie rozegrano drugą edycję Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w pływaniu w kategorii szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

I Klasyfikacja indywidualna II edycji Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w pływaniu

Szkoły Podstawowe

DZIEWCZĘTA
ROCZNIK 2004 i młdosi - 25 m stylem dowolnym - CZAS PKT
1. Wołoszyn Marta 2004 Zespół Szkół Sportowych SP 18.57 16
2. Lisowska Kaja 2004 Zespół Szkół Sportowych SP 19.29 14
3. Baranowska Marta 2005 Zespół Szkół Sportowych SP 19.51 13
4. Babińska Liliana 2004 Zespół Szkół Sportowych SP 19.78 12
5. Morawska Agata 2006 Zespół Szkół Sportowych SP 21.09 11
6. Żak Julia 2004 Zespół Szkół Sportowych SP 23.37 10
7. Krysa Zuzanna 2004 Szkoła Podstawowa nr 1 24.20 9
8. Możuch Otylia 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 27.69 8
9. Ponikowska Zuzanna 2004 Szkoła Podstawowa nr 1 27.75 7
10. Ernstmajer Nikola 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 28.77 6
11. Jarkiewicz Marcelina 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 31.09 5
12. Podlaszewska Hanna 2006 Szkoła Podstawowa nr 1 33.41 4

ROCZNIK 2002- 2003 - 50 m stylem dowolnym - CZAS PKT
1. Hruszka Wiktoria 2002 Zespół Szkół Sportowych SP 34.80 16
2. Sieg Weronika 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 38.58 14
3. Pawlukiewicz Nikola 2002 Zespół Szkół Sportowych SP 39.70 13
4. Wytrążek Zuzanna 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 40.50 12
5. Surowy Martyna 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 40.52 11
6. Wiśniewska Oliwia 2003 Zespół Szkół Sportowych SP 41.67 10
7. Berezowska Julia 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 43.00 9
8. Bonin Żaneta 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 46.02 8
9. Cyra Magdalena 2003 Zespół Szkół Sportowych SP 46.82 7
7. Sprenger Amelia 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 47.00 6
8. Michalska Martyna 2003 Zespół Szkół Sportowych SP 47.10 5
9. Ernstmajer Marta 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 49.50 4
10. Rumińska Klaudia 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 55.30 3
11. Szott Natalia 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 57.58 2

CHŁOPCY
ROCZNIK 2004 i młodsi - 25 m stylem dowolnym - CZAS PKT
1. Grabowski Filip 2004 Zespół Szkół Sportowych SP 17.99 16
2. Kowalik Karol 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 18.89 14
3. Grącik Norbert 2006 Zespół Szkół Sportowych SP 19.54 13
4. Januszewski Kamil 2004 Szkoła Podstawowa nr 1 20.43 12
5. Kania Kamil 2006 Zespół Szkół Sportowych SP 20.50 11
6. Szopiński Aleksander 2004 Zespół Szkół Sportowych SP 20.82 10
7. Stępień Jakub 2006 Zespół Szkół Sportowych SP 21.34 9
8. Rudzik Maciej 2004 Zespół Szkół Sportowych SP 22.20 8
9. Holc Mikołaj 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 22.72 7
10. Nawrat Hubert 2005 Szkoła Podstawowa nr 1 23.25 6
11. Kęsik Marcel 2004 Szkoła Podstawowa nr 1 23.30 5
12. Fatyga Aleks 2004 Zespół Szkół Sportowych SP 23.68 4
13. Górzyński Michał 2004 Zespół Szkół Sportowych SP 26.29 3

ROCZNIK 2002- 2003 - 50 m stylem dowolnym - CZAS PKT
1. Homme Jakub 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 33.23 16
2. Niziałek Krzysztof 2002 Zespół Szkół Sportowych SP 41.21 14
3. Buczma Jan 2002 Zespół Szkół Sportowych SP 43.59 13
4. Dorsz Michał 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 48.24 12
5. Meyer Olaf 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 49.15 11
6. Zawada Szymon 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 50.17 10
7. Bill Jakub 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 50.42 9
8. Ginter Kajetan 2002 Szkoła Podstawowa nr 1 50.74 8
9. Wójciszyn Patryk 2003 Szkoła Podstawowa nr 1 53.62 7


Gimnazja

DZIEWCZĘTA
ROCZNIK 1999 i młodsi - 50 m stylem dowolnym - CZAS PKT
1. Wricz - Rekowska Julia 1999 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 34.57 16
2. Zatorska Alicja 2001 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 37.69 14
3. Kosiarkiewicz Marcelina 2001 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 38.51 13
4. Bonin Natalia 1999 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 38.67 12
5. Kusz Julia 2001 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 39.07 11
6. Mielnik Aleksandra 1999 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 42.14 10
7. Zasada Izabela 2001 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 45.12 9
8. Wachnik Liwia 2001 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 45.25 8
9. Mondra Sylwia 1999 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 46.10 7
10. Lesman Aleksandra 1999 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 49.19 6


CHŁOPCY
ROCZNIK 1999 i młodsi - 50 m stylem dowolnym - CZAS PKT
1. Dowksza Kacper 1999 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 30.20 16
2. Panasiuk Dominik 2000 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 31.24 14
3. Niszczuk Patryk 2000 Gimnazjum nr1 31.26 13
4. Kardas Michał 2000 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 31.88 12
5. Wałdoch Szymon 2000 Gimnazjum nr1 32.19 11
6. Pawlik Mirosław 1999 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 32.33 10
7. Halamski Łukasz 1999 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 33.35 9
8. Masiak Bartosz 2001 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 36.36 8
9. Seydak Maksymilian 2001 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 36.37 7
10. Lewiński Dominik 2001 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 37.58 6
11. Pilarczyk Jakub 2000 Zespół Szkół Sportowych Gimn. 41.31 5
12. Szmurło Dominik 2001 Gimnazjum nr1 41.88 4
13. Kaźmierczak Jakub 2000 Gimnazjum nr1 44.09 3
14. Paluch Wojciech 2000 Gimnazjum nr1 47.29 2
15. Sieg Miłosz 1999 Gimnazjum nr1 47.52 1
16. Geras Paweł 2001 Gimnazjum nr1 48.21
17. Szewa Dawid 2000 Gimnazjum nr1 48.24
18. Skalski Rafał 1999 Gimnazjum nr1 48.82
19. Kanclerz Jakub 2001 Gimnazjum nr1 52.92

Szkoły Ponadgimnazjalne

DZIEWCZĘTA
ROCZNIK 1995 i młodsi - 50 m stylem dowolnym - CZAS PKT
1. Skrentna Ewelina 1997 Zespół Szkół Sportowych LO 38.28 16
2. Stankowicz Karina 1998 Zespół Szkół Sportowych LO 42.68 14
3. Kusz Sylwia 1996 Zespół Szkół Sportowych LO 42.78 13


CHŁOPCY
ROCZNIK 1995 i młodsi - 50 m stylem dowolnym - CZAS PKT
1.Vranesku Danylo 1999 Zespół Szkół Sportowych LO 27.97 16
2. Gmura Sebastian 1996 Zespół Szkół Sportowych LO 30.07 14
3. Luptowski Szymon 1997 Zespół Szkół Sportowych LO 31.67 13
4. Jarosz Marcin 1998 Zespół Szkół Technicznych 33.18 12
5. Blicharz Hubert 1998 Zespół Szkół Technicznych 33.45 11
6. Nowicki Jarosław 1997 Zespół Szkół Sportowych LO 33.61 10
7. Maik Krystian 1998 Zespół Szkół Technicznych 33.64 9
8. Cysdorf Karol 1998 Zespół Szkół Sportowych LO 36.49 8
9. Wiechowski Kasper 1995 Zespół Szkół Agrobiznesu 36.64 7
10. Kozieł Wojciech 1997 Zespół Szkół Agrobiznesu 36.78 6
11. Zdanowicz Bartłomiej 1997 Zespół Szkół Technicznych 36.84 5
12. Wąsik Michał 1996 Zespół Szkół Agrobiznesu 37.74 4
13. Szuta Wiktor 1996 Zespół Szkół Sportowych LO 38.46 3
14. Majewski Kamil 1997 Zespół Szkół Agrobiznesu 40.85 2

II Sztafety

Szkoły podstawowe
Rocznik 2004 i młodsi - 4 x 25 m - CZAS PKT
Dziewczęta
1. Zespół Szkół Sportowych SP 1:18.99 10
2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Czł. 1:52.36 8

Chłopcy
1. Zespół Szkół Sportowych SP 1:20.53 10
2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Czł. 1:29.58 8


Rocznik 2002-2003 - 4 x 50m - CZAS PKT
Dziewczęta
1. Zespół Szkół Sportowych SP 2:47.83 10
2. Szkoła Podstawowa nr 1 w Czł. 2:50.68 8

Chłopcy
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Czł. 3:07.80 10


Gimnazja
Rocznik 1999 i młodsi - 4 x 50m - CZAS PKT
Dziewczęta
1. Zespół Szkół Sportowych Gimnazjum 2:34.01 10


Chłopcy
1. Zespół Szkół Sportowych Gimnazjum 2:08.06 10
2. Gimnazjum Nr 1 2:36.06 8



Szkoły ponadgimnazjalne - 4 x 50m - CZAS PKT
Chłopcy
1. Zespół Szkół Sportowych LO 2:08.63 10
2. Zespół Szkół Technicznych 2:21.84 8
3. Zespół Szkół Agrobiznesu 2:33.12 7

Kolejna edycja Grand Prix Powiatu Człuchowskiego w pływaniu rozegrana zostanie na początku kwietnia 2015 r.

Kategorie: sport

Nowinki: [pokaż wszystkie...] [dopisz nowinkę...]

 

Copyright © Wirtualny Człuchów | Informacje o stronie | Regulaminy | Historia zmian | Reklama | Kontakt